144. První president republiky Československé T.G.Masaryk - velký formát
Autor: Max Švabinský
(1873)
Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno
Výška: 78 cm, šířka: 53 cm, rámování: 106 x 72 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2021 20:24
Dosažená cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (23)