Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma.
+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Ostrava

Jak se zúčastnit aukce na webu galerieumeni.cz

 1. Pro účast v aukci je nutná registrace. Po vytvoření účtu vám automaticky zašleme potvrzovací e-mail, ve kterém kliknutím na odkaz dokončíte registraci. V tento moment je váš účet aktivní a můžete se přihlásit bez možnosti zúčastnit se aukce.
  Účastnit se aukce vám bude umožněno po dodání dokladu totožnosti, toto můžete učinit následovně:
 2. Po aktivaci účtu k účasti na aukci se můžete přihlásit do svého účtu
 3. V sekci Aktuální aukce si vyberte z našeho online aukčního katalogu
 4. V detailu každé aukční položky můžete vložit:
  • Příhoz - zadáváte částku, o kterou chcete navýšit aktuální cenu. Částka musí korespondovat s minimálním příhozem dle tabulky příhoů pro danou aukci. Tabulku si můžete zobrazit pod odkazem pod formulářem pro vložení příhozu.
  • Limit - zadáváte maximální částku, kterou jste ochotni v aukci nabídnout. Při vložení limitu systém automaticky vloží minimální příhoz a při dalších příhozech jiných uživatelů se za vás účastní aukce až do nastavené částky.
 5. Položky si můžete také přidat do sledovaných a v katalogu si poté vyfiltrovat pouze položky, které sledujete nebo na kterých máte příhoze.
 6. Každá položka v aukci má nastavený konec aukce. Pokud dojde k příhozu před koncem aukce, konec aukce se automaticky prodlužuje.
 7. Po ukončení aukce každý uživatel obdrží e-mail se soupisem vyhraných položek a pokyny k platbě.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit osobně na tel. +420 605 146 076 nebo emailem aukce@galerieumeni.cz.

 

Chcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už vám neunikne žádná speciální nabídka