73. Motiv z Německé Rybné

Autor: Jan Slavíček

Signováno vlevo dole monogramem. Vzadu razítko. K obrazu je vypracovaný posudek od soudního znalce PhDr. Jan Štíbr - viz foto.
Jan Slavíček
Narodil se 22. 1. 1900 v Praze a zemřel v roce 1970 tamtéž.
Malíř krajin a zátiší.
Byl synem Antonína Slavíčka. V letech 1916-1925 byl žákem na pražské Akademii u Jana Preislera, Vratislava Nechleby, Maxe Švabinského a Otakara Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, v Holandsku a Španělsku.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 57,7 x 68,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 19:12

Dosažená cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (110)

55 000 Kč30.11.2020 12:40:16 (limit 30.11.2020 10:27:23)
54 000 Kč30.11.2020 12:40:16
53 000 Kč30.11.2020 12:40:09 (limit 30.11.2020 10:27:23)
52 000 Kč30.11.2020 12:40:09
51 000 Kč30.11.2020 12:40:06 (limit 30.11.2020 10:27:23)
50 000 Kč30.11.2020 12:40:06
49 500 Kč30.11.2020 12:40:03 (limit 30.11.2020 10:27:23)
49 000 Kč30.11.2020 12:40:03
48 500 Kč30.11.2020 12:39:58 (limit 30.11.2020 10:27:23)
48 000 Kč30.11.2020 12:39:58
47 500 Kč30.11.2020 12:39:50 (limit 30.11.2020 10:27:23)
47 000 Kč30.11.2020 12:39:50
46 500 Kč30.11.2020 11:16:59 (limit 30.11.2020 10:27:23)
46 000 Kč30.11.2020 11:16:59
45 500 Kč30.11.2020 11:16:47 (limit 30.11.2020 10:27:23)