Signováno vlevo dole monogramem. Vzadu razítko. K obrazu je vypracovaný posudek od soudního znalce PhDr. Jan Štíbr - viz foto.
Jan Slavíček
Narodil se 22. 1. 1900 v Praze a zemřel v roce 1970 tamtéž.
Malíř krajin a zátiší.
Byl synem Antonína Slavíčka. V letech 1916-1925 byl žákem na pražské Akademii u Jana Preislera, Vratislava Nechleby, Maxe Švabinského a Otakara Nejedlého. Byl na studijních cestách v Paříži, Římě, v Holandsku a Španělsku.
Jan Slavíček
Malíř krajin a zátiší.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 57,7 x 68,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.11.2020 19:12
Dosažená cena: 55 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (110)