Technika: Olej na plátně
Výška: 54 cm, šířka: 79,5 cm, rámování: 70,5 x 96 cm
Konec aukce: 29.05.2023 19:27
Dosažená cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (28)