86. Kuchyňské zátiší

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Technika: Olej na plátně
Výška: 54 cm, šířka: 79,5 cm, rámování: 70,5 x 96 cm

Konec aukce: 29.05.2023 19:27

Dosažená cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (28)

9 900 Kč29.5.2023 19:22:12 (limit 29.5.2023 19:17:41)
9 600 Kč29.5.2023 19:22:12
9 300 Kč29.5.2023 19:21:03 (limit 29.5.2023 19:17:41)
9 000 Kč29.5.2023 19:21:03
8 700 Kč29.5.2023 19:17:41 (limit 29.5.2023 19:17:41)
8 400 Kč26.5.2023 21:15:36
8 100 Kč25.5.2023 21:18:24
8 000 Kč25.5.2023 21:18:24 (limit 19.5.2023 18:56:21)
7 800 Kč25.5.2023 21:18:22 (limit 19.5.2023 18:56:21)
7 500 Kč25.5.2023 21:18:22
7 200 Kč25.5.2023 21:18:19 (limit 19.5.2023 18:56:21)
6 900 Kč25.5.2023 21:18:19
6 600 Kč25.5.2023 21:18:17 (limit 19.5.2023 18:56:21)
6 300 Kč25.5.2023 21:18:17
6 000 Kč25.5.2023 21:18:14 (limit 19.5.2023 18:56:21)