38. Zátiší s melouny

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole. Datováno 1957, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 57 cm, šířka: 65 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:08

Dosažená cena: 15 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (43)

15 700 Kč5.12.2022 20:03:46 (limit 5.12.2022 20:00:45)
15 200 Kč5.12.2022 20:03:46
14 700 Kč5.12.2022 19:56:46 (limit 5.12.2022 19:53:25)
14 200 Kč5.12.2022 19:56:46
13 700 Kč5.12.2022 19:33:56 (limit 5.12.2022 19:17:39)
13 200 Kč5.12.2022 19:33:56
12 700 Kč5.12.2022 18:31:54 (limit 5.12.2022 17:26:51)
12 200 Kč5.12.2022 18:31:54
11 700 Kč5.12.2022 17:58:05 (limit 5.12.2022 17:26:51)
11 200 Kč5.12.2022 17:58:05
10 700 Kč5.12.2022 17:58:01 (limit 5.12.2022 17:26:51)
10 200 Kč5.12.2022 17:58:01
9 900 Kč5.12.2022 17:45:25 (limit 5.12.2022 17:26:51)
9 600 Kč5.12.2022 17:45:25
9 300 Kč5.12.2022 17:45:23 (limit 5.12.2022 17:26:51)