38. Zátiší s melouny

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole. Datováno 1957, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 57 cm, šířka: 65 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:08

Dosažená cena: 15 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (43)

4 900 Kč12.11.2022 21:40:21 (limit 7.11.2022 22:16:16)
4 700 Kč12.11.2022 21:40:21
4 500 Kč12.11.2022 21:40:17 (limit 7.11.2022 22:16:16)
4 300 Kč12.11.2022 21:40:16
4 100 Kč12.11.2022 21:40:07 (limit 7.11.2022 22:16:16)
3 900 Kč12.11.2022 21:40:07
3 700 Kč12.11.2022 21:39:58 (limit 7.11.2022 22:16:16)
3 500 Kč12.11.2022 21:39:58
3 300 Kč11.11.2022 20:43:14 (limit 7.11.2022 22:16:16)
3 100 Kč11.11.2022 20:43:14
2 900 Kč7.11.2022 22:15:53
2 700 Kč7.11.2022 19:26:10
2 500 Kč7.11.2022 14:12:25