38. Zátiší s melouny

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole. Datováno 1957, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 57 cm, šířka: 65 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:08

Dosažená cena: 15 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (43)

9 000 Kč5.12.2022 17:45:23
8 700 Kč5.12.2022 17:45:20 (limit 5.12.2022 17:26:51)
8 400 Kč5.12.2022 17:45:20
8 100 Kč5.12.2022 17:45:17 (limit 5.12.2022 17:26:51)
7 800 Kč5.12.2022 17:45:17
7 500 Kč5.12.2022 17:45:14 (limit 5.12.2022 17:26:51)
7 200 Kč5.12.2022 17:45:14
6 900 Kč21.11.2022 14:08:53
6 600 Kč20.11.2022 22:48:01
6 300 Kč20.11.2022 10:15:18
6 000 Kč16.11.2022 18:43:09
5 700 Kč15.11.2022 18:19:26
5 400 Kč13.11.2022 22:48:21
5 100 Kč12.11.2022 21:40:29
5 000 Kč12.11.2022 21:40:29 (limit 7.11.2022 22:16:16)