34. Kytice

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 66 x 51 cm

Konec aukce: 10.10.2022 18:39

Dosažená cena: 13 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (37)

13 600 Kč10.10.2022 18:34:29 (limit 10.10.2022 18:30:44)
13 100 Kč10.10.2022 18:34:29
12 600 Kč10.10.2022 18:29:37 (limit 10.10.2022 18:28:55)
12 100 Kč10.10.2022 18:29:37
11 600 Kč10.10.2022 18:27:50
11 100 Kč10.10.2022 18:27:40
10 600 Kč10.10.2022 18:24:14
10 100 Kč10.10.2022 18:24:02
9 800 Kč10.10.2022 18:24:00 (limit 10.10.2022 18:22:16)
9 500 Kč10.10.2022 18:24:00
9 200 Kč10.10.2022 18:23:58 (limit 10.10.2022 18:22:16)
8 900 Kč10.10.2022 18:23:58
8 600 Kč10.10.2022 18:23:55 (limit 10.10.2022 18:22:16)
8 300 Kč10.10.2022 18:23:55
8 000 Kč10.10.2022 18:23:52 (limit 10.10.2022 18:22:16)