34. Kytice

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, datováno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 35,5 cm, rámování: 66 x 51 cm

Konec aukce: 10.10.2022 18:39

Dosažená cena: 13 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (37)

7 700 Kč10.10.2022 18:23:52
7 400 Kč10.10.2022 18:22:16 (limit 10.10.2022 18:22:16)
7 100 Kč10.10.2022 17:45:53
6 800 Kč10.10.2022 17:45:10
6 500 Kč10.10.2022 17:40:05
6 200 Kč10.10.2022 17:38:23
5 900 Kč10.10.2022 16:24:36
5 600 Kč9.10.2022 20:52:29
5 400 Kč9.10.2022 20:52:29 (limit 9.10.2022 19:22:54)
5 300 Kč9.10.2022 20:52:12 (limit 9.10.2022 19:22:54)
5 000 Kč9.10.2022 20:52:12
4 800 Kč9.10.2022 20:51:51 (limit 9.10.2022 19:22:54)
4 600 Kč9.10.2022 20:51:51
4 400 Kč9.10.2022 19:22:54 (limit 9.10.2022 19:22:54)
4 200 Kč23.9.2022 08:37:18