211. Na procházce s dětmi a psem

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Obraz z pozůstalosti Heleny Salichové.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 69,5 cm, šířka: 54 cm, rámování: 80 x 64 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 21:41

Dosažená cena: 15 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (37)

15 200 Kč20.3.2023 21:36:06
14 700 Kč20.3.2023 21:35:58
14 200 Kč20.3.2023 21:31:03
13 700 Kč20.3.2023 21:30:26
13 200 Kč20.3.2023 21:29:09
12 700 Kč20.3.2023 21:28:59
12 200 Kč20.3.2023 21:28:36
11 700 Kč20.3.2023 21:27:55
11 200 Kč20.3.2023 20:43:35
10 700 Kč20.3.2023 19:26:23
10 200 Kč20.3.2023 12:57:02
10 000 Kč20.3.2023 12:57:02 (limit 19.3.2023 10:50:48)
9 900 Kč20.3.2023 12:57:00 (limit 19.3.2023 10:50:48)
9 600 Kč20.3.2023 12:57:00
9 300 Kč20.3.2023 12:56:58 (limit 19.3.2023 10:50:48)