Obraz z pozůstalosti Heleny Salichové.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 69,5 cm, šířka: 54 cm, rámování: 80 x 64 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 21:41
Dosažená cena: 15 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč