Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:46
Dosažená cena: 29 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (78)
| 29 700 Kč | 9.12.2025 18:41:20 |
| 29 200 Kč | 9.12.2025 18:37:13 |
| 28 700 Kč | 9.12.2025 18:33:20 |
| 28 200 Kč | 9.12.2025 18:32:53 |
| 27 700 Kč | 9.12.2025 18:31:03 |
| 27 200 Kč | 9.12.2025 18:30:46 |
| 26 700 Kč | 9.12.2025 18:26:06 |
| 26 200 Kč | 9.12.2025 18:24:36 |
| 25 700 Kč | 9.12.2025 18:20:48 |
| 25 200 Kč | 9.12.2025 18:20:20 |
| 24 700 Kč | 9.12.2025 18:19:03 |
| 24 200 Kč | 9.12.2025 18:18:55 |
| 23 700 Kč | 9.12.2025 18:17:38 |
| 23 200 Kč | 9.12.2025 18:16:41 |
| 22 700 Kč | 9.12.2025 18:15:40 |