12. Jesličky

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:46

Dosažená cena: 29 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (78)

29 700 Kč9.12.2025 18:41:20
29 200 Kč9.12.2025 18:37:13
28 700 Kč9.12.2025 18:33:20
28 200 Kč9.12.2025 18:32:53
27 700 Kč9.12.2025 18:31:03
27 200 Kč9.12.2025 18:30:46
26 700 Kč9.12.2025 18:26:06
26 200 Kč9.12.2025 18:24:36
25 700 Kč9.12.2025 18:20:48
25 200 Kč9.12.2025 18:20:20
24 700 Kč9.12.2025 18:19:03
24 200 Kč9.12.2025 18:18:55
23 700 Kč9.12.2025 18:17:38
23 200 Kč9.12.2025 18:16:41
22 700 Kč9.12.2025 18:15:40