12. Jesličky

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:46

Dosažená cena: 29 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (78)

1 900 Kč5.11.2025 16:52:52
1 700 Kč3.11.2025 15:13:06
1 500 Kč2.11.2025 17:10:32