Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:46
Dosažená cena: 29 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč