12. Jesličky

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:46

Dosažená cena: 29 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (78)

4 900 Kč9.12.2025 11:26:08
4 700 Kč9.12.2025 11:26:06 (limit 2.12.2025 21:21:32)
4 500 Kč9.12.2025 11:26:06
4 300 Kč9.12.2025 11:26:04 (limit 2.12.2025 21:21:32)
4 100 Kč9.12.2025 11:26:04
3 900 Kč5.12.2025 10:29:00 (limit 2.12.2025 21:21:32)
3 700 Kč5.12.2025 10:29:00
3 500 Kč5.12.2025 10:28:57 (limit 2.12.2025 21:21:32)
3 300 Kč5.12.2025 10:28:57
3 100 Kč2.12.2025 21:21:27
2 900 Kč30.11.2025 04:16:33
2 700 Kč29.11.2025 21:17:42
2 500 Kč23.11.2025 07:24:46
2 300 Kč8.11.2025 21:31:23
2 100 Kč6.11.2025 18:59:51