Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:46
Dosažená cena: 29 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (78)
| 4 900 Kč | 9.12.2025 11:26:08 |
| 4 700 Kč | 9.12.2025 11:26:06 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 4 500 Kč | 9.12.2025 11:26:06 |
| 4 300 Kč | 9.12.2025 11:26:04 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 4 100 Kč | 9.12.2025 11:26:04 |
| 3 900 Kč | 5.12.2025 10:29:00 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 3 700 Kč | 5.12.2025 10:29:00 |
| 3 500 Kč | 5.12.2025 10:28:57 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 3 300 Kč | 5.12.2025 10:28:57 |
| 3 100 Kč | 2.12.2025 21:21:27 |
| 2 900 Kč | 30.11.2025 04:16:33 |
| 2 700 Kč | 29.11.2025 21:17:42 |
| 2 500 Kč | 23.11.2025 07:24:46 |
| 2 300 Kč | 8.11.2025 21:31:23 |
| 2 100 Kč | 6.11.2025 18:59:51 |