Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:46
Dosažená cena: 29 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (78)
| 9 300 Kč | 9.12.2025 15:26:12 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 9 000 Kč | 9.12.2025 15:26:12 |
| 8 700 Kč | 9.12.2025 15:26:10 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 8 400 Kč | 9.12.2025 15:26:10 |
| 8 100 Kč | 9.12.2025 15:26:08 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 7 800 Kč | 9.12.2025 15:26:08 |
| 7 500 Kč | 9.12.2025 11:26:14 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 7 200 Kč | 9.12.2025 11:26:14 |
| 6 900 Kč | 9.12.2025 11:26:13 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 6 600 Kč | 9.12.2025 11:26:13 |
| 6 300 Kč | 9.12.2025 11:26:11 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 6 000 Kč | 9.12.2025 11:26:11 |
| 5 700 Kč | 9.12.2025 11:26:09 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 5 400 Kč | 9.12.2025 11:26:09 |
| 5 100 Kč | 9.12.2025 11:26:08 (limit 2.12.2025 21:21:32) |