12. Jesličky

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:46

Dosažená cena: 29 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (78)

9 300 Kč9.12.2025 15:26:12 (limit 2.12.2025 21:21:32)
9 000 Kč9.12.2025 15:26:12
8 700 Kč9.12.2025 15:26:10 (limit 2.12.2025 21:21:32)
8 400 Kč9.12.2025 15:26:10
8 100 Kč9.12.2025 15:26:08 (limit 2.12.2025 21:21:32)
7 800 Kč9.12.2025 15:26:08
7 500 Kč9.12.2025 11:26:14 (limit 2.12.2025 21:21:32)
7 200 Kč9.12.2025 11:26:14
6 900 Kč9.12.2025 11:26:13 (limit 2.12.2025 21:21:32)
6 600 Kč9.12.2025 11:26:13
6 300 Kč9.12.2025 11:26:11 (limit 2.12.2025 21:21:32)
6 000 Kč9.12.2025 11:26:11
5 700 Kč9.12.2025 11:26:09 (limit 2.12.2025 21:21:32)
5 400 Kč9.12.2025 11:26:09
5 100 Kč9.12.2025 11:26:08 (limit 2.12.2025 21:21:32)