Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:46
Dosažená cena: 29 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (78)
| 15 200 Kč | 9.12.2025 17:44:24 |
| 14 700 Kč | 9.12.2025 17:42:55 |
| 14 200 Kč | 9.12.2025 16:35:16 |
| 13 700 Kč | 9.12.2025 16:28:16 |
| 13 200 Kč | 9.12.2025 16:28:13 (limit 9.12.2025 15:31:46) |
| 13 200 Kč | 9.12.2025 16:28:13 |
| 12 700 Kč | 9.12.2025 16:28:10 (limit 9.12.2025 15:31:46) |
| 12 200 Kč | 9.12.2025 16:28:10 |
| 11 700 Kč | 9.12.2025 16:25:51 (limit 9.12.2025 15:31:46) |
| 11 200 Kč | 9.12.2025 16:25:51 |
| 10 700 Kč | 9.12.2025 15:26:34 |
| 10 200 Kč | 9.12.2025 15:26:16 |
| 10 000 Kč | 9.12.2025 15:26:16 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 9 900 Kč | 9.12.2025 15:26:14 (limit 2.12.2025 21:21:32) |
| 9 600 Kč | 9.12.2025 15:26:14 |