12. Jesličky

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:46

Dosažená cena: 29 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (78)

15 200 Kč9.12.2025 17:44:24
14 700 Kč9.12.2025 17:42:55
14 200 Kč9.12.2025 16:35:16
13 700 Kč9.12.2025 16:28:16
13 200 Kč9.12.2025 16:28:13 (limit 9.12.2025 15:31:46)
13 200 Kč9.12.2025 16:28:13
12 700 Kč9.12.2025 16:28:10 (limit 9.12.2025 15:31:46)
12 200 Kč9.12.2025 16:28:10
11 700 Kč9.12.2025 16:25:51 (limit 9.12.2025 15:31:46)
11 200 Kč9.12.2025 16:25:51
10 700 Kč9.12.2025 15:26:34
10 200 Kč9.12.2025 15:26:16
10 000 Kč9.12.2025 15:26:16 (limit 2.12.2025 21:21:32)
9 900 Kč9.12.2025 15:26:14 (limit 2.12.2025 21:21:32)
9 600 Kč9.12.2025 15:26:14