12. Jesličky

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm

Konec aukce: 09.12.2025 18:46

Dosažená cena: 29 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (78)

22 200 Kč9.12.2025 18:15:19
21 700 Kč9.12.2025 18:13:06
21 200 Kč9.12.2025 18:12:22
20 700 Kč9.12.2025 18:11:04
20 200 Kč9.12.2025 18:10:11
19 700 Kč9.12.2025 18:07:29
19 200 Kč9.12.2025 18:06:41
18 700 Kč9.12.2025 18:04:20
18 200 Kč9.12.2025 17:59:42
17 700 Kč9.12.2025 17:48:09
17 200 Kč9.12.2025 17:46:15
16 700 Kč9.12.2025 17:44:28
16 200 Kč9.12.2025 17:44:26 (limit 9.12.2025 17:43:58)
16 200 Kč9.12.2025 17:44:26
15 700 Kč9.12.2025 17:44:24 (limit 9.12.2025 17:43:58)