Signováno vpravo dole, nelze poslat, dovoz na trase Ostrava - Liberec - Praha.
Technika: Podmalba na skle
Výška: 53 cm, šířka: 74 cm, rámování: 66 x 87,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 18:46
Dosažená cena: 29 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (78)
| 22 200 Kč | 9.12.2025 18:15:19 |
| 21 700 Kč | 9.12.2025 18:13:06 |
| 21 200 Kč | 9.12.2025 18:12:22 |
| 20 700 Kč | 9.12.2025 18:11:04 |
| 20 200 Kč | 9.12.2025 18:10:11 |
| 19 700 Kč | 9.12.2025 18:07:29 |
| 19 200 Kč | 9.12.2025 18:06:41 |
| 18 700 Kč | 9.12.2025 18:04:20 |
| 18 200 Kč | 9.12.2025 17:59:42 |
| 17 700 Kč | 9.12.2025 17:48:09 |
| 17 200 Kč | 9.12.2025 17:46:15 |
| 16 700 Kč | 9.12.2025 17:44:28 |
| 16 200 Kč | 9.12.2025 17:44:26 (limit 9.12.2025 17:43:58) |
| 16 200 Kč | 9.12.2025 17:44:26 |
| 15 700 Kč | 9.12.2025 17:44:24 (limit 9.12.2025 17:43:58) |