Malíř a grafik krajinář, žák krajinářské školy AL.Kalvody (1903 - 1908). V roce 1920 odcestoval za studiem do Francie, kde pobyl tři leta a již v r. 1921 vystavoval (Českou krajinu ) v pařížském jarním (Saloně) (Echo de Paris) (Petit Parisien) (Journal) a jiné listy věnovali mu zasloužené pozornosti a uměl. revue (Les Tablettes) přinesla řadu reprodukcí jeho děl. (Tomanův slovník )
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej karton
Výška: 50 cm, šířka: 66 cm, rámování: 67,5 x 83,5
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:34
Dosažená cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Seznam příhozů (23)