11. Šeřík s tulipány

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Technika: Tempera
Výška: 80 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 100 x 77 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 17.01.2022 18:22

Dosažená cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (21)

7 100 Kč17.1.2022 18:17:57
7 000 Kč17.1.2022 18:17:57 (limit 17.1.2022 16:42:24)
6 800 Kč17.1.2022 18:17:55 (limit 17.1.2022 16:42:24)
6 500 Kč17.1.2022 18:17:55
6 200 Kč17.1.2022 18:13:12 (limit 17.1.2022 16:42:24)
5 900 Kč17.1.2022 18:13:12
5 600 Kč17.1.2022 18:10:30 (limit 17.1.2022 16:42:24)
5 300 Kč17.1.2022 18:10:30
4 300 Kč17.1.2022 18:09:37 (limit 17.1.2022 16:42:24)
4 100 Kč17.1.2022 18:09:37
3 900 Kč17.1.2022 18:07:59 (limit 17.1.2022 16:42:24)
3 700 Kč17.1.2022 18:07:59
3 500 Kč17.1.2022 18:01:50 (limit 17.1.2022 16:42:24)
3 300 Kč17.1.2022 18:01:50
3 100 Kč17.1.2022 17:47:03 (limit 17.1.2022 16:42:24)