Technika: Tempera
Výška: 80 cm, šířka: 55,5 cm, rámování: 100 x 77 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 18:22
Dosažená cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč