Signováno vpravo dole, autorský štítek.
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 80 cm, rámování: 117,8 x 98,2 cm
Konec aukce: 03.09.2024 18:55
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (30)