36. Kytice ve váze

Autor: Vladimír Sychra
(1903)

Signováno vpravo dole v malbě, datováno 44, k dílu je znalecký posudek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 55,5 cm, šířka: 67 cm, rámování: 73 x 85 cm

Konec aukce: 06.12.2022 20:12

Dosažená cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (54)

27 000 Kč6.12.2022 20:07:49 (limit 6.12.2022 20:05:54)
26 500 Kč6.12.2022 20:07:49
26 000 Kč6.12.2022 20:06:47 (limit 6.12.2022 20:05:54)
25 500 Kč6.12.2022 20:06:46
25 000 Kč6.12.2022 20:04:53 (limit 6.12.2022 19:54:39)
24 500 Kč6.12.2022 20:04:53
24 000 Kč6.12.2022 20:02:45 (limit 6.12.2022 19:54:39)
23 500 Kč6.12.2022 20:02:45
23 000 Kč6.12.2022 19:56:20 (limit 6.12.2022 19:54:39)
22 500 Kč6.12.2022 19:56:20
22 000 Kč6.12.2022 19:56:17 (limit 6.12.2022 19:54:39)
21 500 Kč6.12.2022 19:56:17
21 000 Kč6.12.2022 19:55:59 (limit 6.12.2022 19:54:39)
20 500 Kč6.12.2022 19:55:59
20 000 Kč6.12.2022 19:55:39 (limit 6.12.2022 19:54:39)