29. Bretanští rybáři

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 116 x 116 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 20:28

Dosažená cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (134)

93 000 Kč6.12.2022 20:23:43
92 000 Kč6.12.2022 20:23:26
91 000 Kč6.12.2022 20:21:28 (limit 6.12.2022 20:16:06)
91 000 Kč6.12.2022 20:21:28
90 000 Kč6.12.2022 20:20:47 (limit 6.12.2022 20:16:06)
89 000 Kč6.12.2022 20:20:47
88 000 Kč6.12.2022 20:20:35 (limit 6.12.2022 20:16:06)
87 000 Kč6.12.2022 20:20:35
86 000 Kč6.12.2022 20:20:06 (limit 6.12.2022 20:16:06)
85 000 Kč6.12.2022 20:20:06
84 000 Kč6.12.2022 20:18:37 (limit 6.12.2022 20:16:06)
83 000 Kč6.12.2022 20:18:37
82 000 Kč6.12.2022 20:18:33 (limit 6.12.2022 20:16:06)
81 000 Kč6.12.2022 20:18:33
80 000 Kč6.12.2022 20:16:06 (limit 6.12.2022 20:16:06)