29. Bretanští rybáři

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 116 x 116 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 20:28

Dosažená cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (134)

17 500 Kč22.11.2022 12:47:50 (limit 17.11.2022 22:10:12)
17 000 Kč22.11.2022 12:47:50
16 500 Kč19.11.2022 18:19:39 (limit 17.11.2022 22:10:12)
16 000 Kč19.11.2022 18:19:39
15 500 Kč19.11.2022 18:19:36 (limit 17.11.2022 22:10:12)
15 000 Kč19.11.2022 18:19:36
14 500 Kč19.11.2022 18:19:34 (limit 17.11.2022 22:10:12)
14 000 Kč19.11.2022 18:19:34
13 500 Kč19.11.2022 08:18:15 (limit 17.11.2022 22:10:12)
13 000 Kč19.11.2022 08:18:15
12 500 Kč17.11.2022 22:09:55 (limit 17.11.2022 22:09:55)
12 000 Kč16.11.2022 07:03:57
11 500 Kč15.11.2022 09:12:19
11 000 Kč15.11.2022 01:57:52
10 500 Kč14.11.2022 12:59:59