29. Bretanští rybáři

Autor: Josef Svoboda
(1901)

Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 116 x 116 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.12.2022 20:28

Dosažená cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (134)

49 500 Kč6.12.2022 19:45:29 (limit 6.12.2022 19:26:23)
49 000 Kč6.12.2022 19:45:28
48 500 Kč6.12.2022 19:45:23 (limit 6.12.2022 19:26:23)
48 000 Kč6.12.2022 19:45:23
47 500 Kč6.12.2022 19:43:37 (limit 6.12.2022 19:26:23)
47 000 Kč6.12.2022 19:43:37
46 500 Kč6.12.2022 19:26:23 (limit 6.12.2022 19:26:23)
46 000 Kč6.12.2022 19:26:23 (limit 2.12.2022 12:58:25)
43 000 Kč6.12.2022 19:06:39 (limit 2.12.2022 12:58:25)
42 500 Kč6.12.2022 19:06:39
42 000 Kč6.12.2022 19:05:45 (limit 2.12.2022 12:58:25)
41 500 Kč6.12.2022 19:05:45
41 000 Kč6.12.2022 19:05:40 (limit 2.12.2022 12:58:25)
40 500 Kč6.12.2022 19:05:40
40 000 Kč5.12.2022 22:03:47 (limit 2.12.2022 12:58:25)