Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 41,5 cm, šířka: 28,2 cm, rámování: 60 x 44,5 cm
Konec aukce: 06.05.2024 20:29
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč