73. Ráj

Autor: Max Švabinský
(1873)

Originální adjustace. Původní starý lept.
Technika: Lept
Výška: 34,5 cm, šířka: 27,5 cm, rámování: 54 x 42 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:22

Dosažená cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (9)

4 100 Kč19.1.2026 19:17:23
3 900 Kč19.1.2026 19:17:10
3 700 Kč19.1.2026 19:13:53
3 500 Kč19.1.2026 19:12:01
3 300 Kč19.1.2026 19:11:35
3 100 Kč19.1.2026 19:10:20 (limit 19.1.2026 19:10:20)
2 900 Kč19.1.2026 19:08:20
2 700 Kč19.1.2026 18:58:23
2 500 Kč19.1.2026 18:14:45