Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno
Výška: 77 cm, šířka: 53 cm, rámování: 102 x 75,5 cm
Konec aukce: 17.01.2022 18:44
Dosažená cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (20)