Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 21,5 cm, šířka: 15 cm, rámování: 39,2 x 31 cm
Konec aukce: 06.05.2024 22:55
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč