Narozen 17.9.1873 a zemřel 10.2.1962 - český malíř a grafik . Maxe Švabinského v malbě výrazně ovlivnil především Maxmilián Pirner, u kterého studoval na pražské Akademii výtvarných umění v letech 1891-1898. Už od roku 1891 byl Švabinský členem Spolku výtvarných umělců.
Signováno tužkou a monogramem vpravo dole, zaskleno, na paspartě místy mírné fleky
Výška: 23 cm, šířka: 19,5 cm, rámování: 44 x 39 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 01.03.2021 20:45
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (2)
1 200 Kč | 1.3.2021 20:40:38 |
1 000 Kč | 1.3.2021 15:44:32 |