158. Pieta - větší formát

Autor: Max Švabinský
(1873)

Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno
Výška: 46 cm, šířka: 36,6 cm, rámování: 62 x 50,3 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.12.2021 20:51

Dosažená cena: 12 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (23)

12 100 Kč6.12.2021 20:46:18
11 600 Kč6.12.2021 20:41:27
11 100 Kč6.12.2021 20:37:22
10 600 Kč6.12.2021 20:35:56
10 100 Kč6.12.2021 20:31:36
10 000 Kč6.12.2021 20:31:36 (limit 6.12.2021 20:04:09)
9 800 Kč6.12.2021 20:31:33 (limit 6.12.2021 20:04:09)
9 500 Kč6.12.2021 20:31:33
9 200 Kč6.12.2021 20:31:30 (limit 6.12.2021 20:04:09)
8 900 Kč6.12.2021 20:31:30
8 600 Kč6.12.2021 20:28:55 (limit 6.12.2021 20:04:09)
8 300 Kč6.12.2021 20:28:55
8 000 Kč6.12.2021 20:26:39 (limit 6.12.2021 20:04:09)
7 700 Kč6.12.2021 20:26:39
7 400 Kč6.12.2021 20:26:36 (limit 6.12.2021 20:04:09)