Signováno tužkou vpravo dole, nově rámováno, zaskleno
Výška: 46 cm, šířka: 36,6 cm, rámování: 62 x 50,3 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 06.12.2021 20:51
Dosažená cena: 12 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (23)