Mírně zatečeno na paspartě.
Výška: 27 cm, šířka: 17,3 cm, rámování: 45,5 x 35,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 19.01.2026 20:24
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč