Výška: 21 cm, šířka: 28 cm, rámování: 58 x 44,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 20:09
Dosažená cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč