Signováno vpravo dole, na paspartě místy fleky, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 20,6 cm, šířka: 15.6 cm, rámování: 38,6 x 32,8 cm
Konec aukce: 20.03.2023 19:47
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč