18. Kladno - Huť Poldovka

Autor: Ladislav Špitník
(1901)

Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 53 cm, šířka: 67 cm, rámování: 67 x 80,5 cm

Konec aukce: 27.10.2019 18:27

Dosažená cena: 9 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 200 Kč

Seznam příhozů (24)

9 100 Kč27.10.2019 18:22:57 (limit 27.10.2019 18:20:51)
8 800 Kč27.10.2019 18:22:57
8 500 Kč27.10.2019 18:22:07 (limit 27.10.2019 18:20:51)
8 200 Kč27.10.2019 18:22:07
7 900 Kč27.10.2019 18:20:51 (limit 27.10.2019 18:20:51)
7 600 Kč27.10.2019 18:19:54
7 300 Kč27.10.2019 18:16:57
7 000 Kč27.10.2019 18:16:15
6 700 Kč27.10.2019 18:15:47
6 400 Kč27.10.2019 18:15:17
6 100 Kč27.10.2019 16:08:53
5 800 Kč27.10.2019 16:08:50 (limit 27.10.2019 08:50:19)
5 600 Kč27.10.2019 16:08:49
5 300 Kč27.10.2019 11:32:43 (limit 27.10.2019 08:50:19)
5 000 Kč27.10.2019 11:32:43