Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 53 cm, šířka: 67 cm, rámování: 67 x 80,5 cm
Konec aukce: 27.10.2019 18:27
Dosažená cena: 9 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Seznam příhozů (24)