Signováno vlevo dole, autorský štítek, originál, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45,5 x 60 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:03
Dosažená cena: 19 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (46)