+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrava

4. Chalupa v krajině

Autor: Ota Bubeníček
(1871)

Signováno vlevo dole, autorský štítek, originál, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45,5 x 60 cm

Konec aukce: 08.12.2019 18:03

Dosažená cena: 19 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (46)

12 700 Kč13.11.2019 20:33:47 (limit 13.11.2019 16:30:21)
12 200 Kč13.11.2019 20:33:47
11 700 Kč13.11.2019 20:33:31 (limit 13.11.2019 16:30:21)
11 200 Kč13.11.2019 20:33:31
10 700 Kč13.11.2019 20:33:28 (limit 13.11.2019 16:30:21)
10 200 Kč13.11.2019 20:33:27
9 900 Kč13.11.2019 20:33:25 (limit 13.11.2019 16:30:21)
9 600 Kč13.11.2019 20:33:25
9 300 Kč13.11.2019 20:33:23 (limit 13.11.2019 16:30:21)
9 000 Kč13.11.2019 20:33:23
8 700 Kč13.11.2019 20:33:16 (limit 13.11.2019 16:30:21)
8 400 Kč13.11.2019 20:33:16
8 100 Kč13.11.2019 20:33:12 (limit 13.11.2019 16:30:21)
7 800 Kč13.11.2019 20:33:12
7 500 Kč13.11.2019 20:33:09 (limit 13.11.2019 16:30:21)