Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 40 cm, rámování: 73 x 63 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 19:54
Dosažená cena: 9 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (27)