25. Dívčí hlava

Autor: Emil Schovánek
(1885)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 49 cm, šířka: 40 cm, rámování: 73 x 63 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 15.01.2024 19:54

Dosažená cena: 9 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (27)

6 000 Kč15.1.2024 19:21:20 (limit 15.1.2024 18:29:26)
5 900 Kč15.1.2024 19:21:20
5 600 Kč15.1.2024 19:21:07 (limit 15.1.2024 18:29:26)
5 300 Kč15.1.2024 19:21:07
5 000 Kč15.1.2024 18:29:26 (limit 15.1.2024 18:29:26)
4 800 Kč15.1.2024 17:54:26
4 600 Kč15.1.2024 10:24:39
3 800 Kč15.1.2024 09:01:16
3 600 Kč14.1.2024 16:14:08
3 400 Kč6.1.2024 14:35:36
3 200 Kč6.1.2024 06:21:04
3 000 Kč12.12.2023 22:15:54