89. Bechyně - Židova strouha

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 22 cm, šířka: 32 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:41

Dosažená cena: 6 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (18)

6 300 Kč9.12.2025 19:36:10
6 000 Kč9.12.2025 19:31:38
5 700 Kč9.12.2025 19:31:20
5 400 Kč9.12.2025 19:30:06
5 100 Kč9.12.2025 19:28:44
4 900 Kč9.12.2025 19:27:30
4 700 Kč9.12.2025 19:26:37
4 500 Kč9.12.2025 19:25:56
4 300 Kč9.12.2025 19:25:15
4 100 Kč9.12.2025 19:24:32
3 900 Kč9.12.2025 19:23:11
3 700 Kč9.12.2025 19:22:50
3 500 Kč9.12.2025 19:21:08
3 300 Kč9.12.2025 19:19:49
3 100 Kč9.12.2025 19:19:40