Technika: Olej na kartonu
Výška: 22 cm, šířka: 32 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:41
Dosažená cena: 6 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (18)
| 6 300 Kč | 9.12.2025 19:36:10 |
| 6 000 Kč | 9.12.2025 19:31:38 |
| 5 700 Kč | 9.12.2025 19:31:20 |
| 5 400 Kč | 9.12.2025 19:30:06 |
| 5 100 Kč | 9.12.2025 19:28:44 |
| 4 900 Kč | 9.12.2025 19:27:30 |
| 4 700 Kč | 9.12.2025 19:26:37 |
| 4 500 Kč | 9.12.2025 19:25:56 |
| 4 300 Kč | 9.12.2025 19:25:15 |
| 4 100 Kč | 9.12.2025 19:24:32 |
| 3 900 Kč | 9.12.2025 19:23:11 |
| 3 700 Kč | 9.12.2025 19:22:50 |
| 3 500 Kč | 9.12.2025 19:21:08 |
| 3 300 Kč | 9.12.2025 19:19:49 |
| 3 100 Kč | 9.12.2025 19:19:40 |