Technika: Olej na kartonu
Výška: 22 cm, šířka: 32 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:41
Dosažená cena: 6 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč