89. Bechyně - Židova strouha

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 22 cm, šířka: 32 cm, rámování: 36 x 46 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 19:41

Dosažená cena: 6 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (18)

2 900 Kč8.12.2025 22:37:26
2 700 Kč8.12.2025 15:45:54
2 500 Kč21.11.2025 22:16:01