21. Krajina

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Obraz je v původním nerozebíraném stavu. Zaskleno. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 50,5 x 48,7 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 18:37

Dosažená cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (39)

19 500 Kč20.3.2023 18:32:46
19 000 Kč20.3.2023 18:28:16
18 500 Kč20.3.2023 18:24:15
18 000 Kč20.3.2023 18:20:17 (limit 20.3.2023 18:16:38)
17 500 Kč20.3.2023 18:20:17
17 000 Kč20.3.2023 18:17:50 (limit 20.3.2023 18:16:38)
16 500 Kč20.3.2023 18:17:50
16 000 Kč20.3.2023 18:17:47 (limit 20.3.2023 18:16:38)
15 500 Kč20.3.2023 18:17:47
15 000 Kč20.3.2023 18:17:44 (limit 20.3.2023 18:16:38)
14 500 Kč20.3.2023 18:17:44
14 000 Kč20.3.2023 18:17:42 (limit 20.3.2023 18:16:38)
13 500 Kč20.3.2023 18:17:42
13 000 Kč20.3.2023 18:16:38 (limit 20.3.2023 18:16:38)
12 500 Kč20.3.2023 18:11:10