Obraz je v původním nerozebíraném stavu. Zaskleno. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 50,5 x 48,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 18:37
Dosažená cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (39)