21. Krajina

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Obraz je v původním nerozebíraném stavu. Zaskleno. Garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 34,5 cm, rámování: 50,5 x 48,7 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 18:37

Dosažená cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (39)

7 100 Kč15.3.2023 21:40:53
6 800 Kč9.3.2023 13:05:07
6 500 Kč8.3.2023 18:30:04
6 200 Kč4.3.2023 07:46:44
5 900 Kč2.3.2023 22:21:56
5 600 Kč2.3.2023 22:21:54 (limit 25.2.2023 17:15:56)
5 600 Kč2.3.2023 22:21:54
5 300 Kč25.2.2023 17:15:45
5 000 Kč21.2.2023 10:03:23