16. Cesta zimní krajinou

Autor: Jaroslav Panuška
(1872)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 22,5 cm, šířka: 31,7 cm, rámování: 32 x 42,1 cm

Konec aukce: 09.01.2023 18:25

Dosažená cena: 23 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Seznam příhozů (59)

23 500 Kč9.1.2023 18:20:19
23 000 Kč9.1.2023 18:20:13 (limit 9.1.2023 18:15:01)
22 500 Kč9.1.2023 18:20:13
22 000 Kč9.1.2023 18:17:20 (limit 9.1.2023 18:15:01)
21 500 Kč9.1.2023 18:17:20
21 000 Kč9.1.2023 18:14:24
20 500 Kč9.1.2023 11:47:47
20 000 Kč9.1.2023 11:47:45 (limit 8.1.2023 21:20:44)
19 600 Kč9.1.2023 11:47:45
19 100 Kč9.1.2023 11:47:42 (limit 8.1.2023 21:20:44)
18 600 Kč9.1.2023 11:47:42
18 100 Kč9.1.2023 11:47:40 (limit 8.1.2023 21:20:44)
17 600 Kč9.1.2023 11:47:40
17 100 Kč8.1.2023 21:20:37
16 600 Kč7.1.2023 14:26:44