Technika: Olej na kartonu
Výška: 22,5 cm, šířka: 31,7 cm, rámování: 32 x 42,1 cm
Konec aukce: 09.01.2023 18:25
Dosažená cena: 23 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Seznam příhozů (59)